używane bluzy damskie

Ciucholandy oferują tanie oraz różne części ubioru.
Na szczęście w dobrych lumpeksach proponują jedynie dobrej jakości rzeczy, które nawet nie wyglądają jak używane, a cena jest bardzo korzystna.
Wpis o ubieraniu się w ciucholandzie.

O ciucholandach- Wikipedia

używane bluzy damskie
Ciucholandy wywodzą się z powstałych w zachodniej Europie w latach 60.
XX wieku sklepów sprzedających używaną odzież na wagę, ulokowanych często w garażach (stąd nazwy takich sklepów np. w Niemczech ? "Garage").
Głównym celem istnienia tych sklepów była sprzedaż tanich ubrań dla osób ubogich, lecz z biegiem czasu zaczęły one się cieszyć się rosnącą popularnością, zyskując klientów, także wśród osób z wyższych klas społecznych. W Polsce pierwsze sklepy tego typu pojawiły się już w czasach PRL-u.
Wtedy to działały tzw. komisy odzieżowe. Oddawano tam za duże, lub za małe ubrania, za to pochodzące z paczek przysyłanych od rodzin z Zachodu. Rzeczy kupione w takich sklepach nie były tanie i zwykle kojarzyły się z luksusem Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ciucholand

Ciuchy w dostawie

Większość lumpeksów i ciucholandów jest dość dobrze zaopatrzona w różną odzież.

Ciuchy damskie, męskie i dziecięce w różnych rozmiarach i fasonach, często zdarzają się ciuchy firmowe i markowe np.

nike, czy adidas.

Od lat lumpeksy stosują pewien trick, mianowicie dostawy w określony dzień tygodnia.

W ten sposób ludzie chcący wybrak coś dla siebie i mieć jeszcze duży wybór wybierają się w właśnie ten dzień. Nie raz byłem świadkiem kolejki przez otwarciem jednego z takich miejsc właśnie w dzień dostawy, kolejka ludzi była dość pokaźna.

O dziwo nie tylko starsze kobiety stały w tejże kolejce, również młode osoby oraz mężczyźni, widocznie również w poszukiwaniu odzieży dla siebie.

Ulubione zjecie kobiet, czyli kupowanie ciuchów

Buszowanie po półkach i regałach z ciuchami to coś co kobiety lubią najbardziej.
To samo tyczy się nie tylko półek w drogich sklepach, ale również i w lumpeksach, gdzie czasami trzeba się nieźle naszukać, aby znaleźć perełkę. Najczęściej te najlepsze sztuki schowane są z tyłu lub przysypane innymi ciuchami, niektórzy również celowo chowają i chomikują fajne ciuchy.
Później przychodzą i kupują je po kolei, kiedy będą mieli wystarczającą sumę w portfelu.
Na szczęście właściciele tych przybytków zwracają na to uwagę i zakopane skarby przenoszą z powrotem na ich właściwe miejsce..
Dodane: 04-10-2016 09:04

Tagi: styl odzież moda używane bluzy damska lumpeks ciucholand

Widok do druku:

używane bluzy damskie